Informačný systém
E-shop

Naši karatisti na 25th Budapest Open

23. septembra 2022

V dňoch 17.-18. septembra sa konal medzinárodný turnaj – 25th Budapest Open, ktorého sa zúčastnili naši karatisti a dosiahli výborné výsledky.

Išlo o nominačný turnaj na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov a U21, celkovo sa ho zúčastnilo 1611 karatistov z 36 krajín sveta.

Nina Kvasnicová obsadila v kategórii junioriek do 53 kg 1 miesto, spomedzi 34 súťažiacich zo 17 krajín.

Sára Krivdová obsadila 2.miesto v kategórii Kumite seniorky do 68 kg.

Adi Gyurík vybojoval bronzovú medailu v kategórii Kumite seniori do 84 kg, spomedzi 33 súťažiacich z 15 krajín. Adi je vo svetovom rebríčku aktuálne na 35.mieste.

Roman Hrčka sa v kategórii Kata seniori umiestnil na 1. mieste (29 štartujúcich zo 16 krajín) a v kategórii Kata U21 obsadil 3.miesto (23 štartujúcich z 12 krajín).

Ďakujeme vám za reprezentáciu a gratulujeme !